دپـارتـمـــان هـا

کلیه دپارتمان های مجموعه حـنـان طـب پـارس به منظور ارتقاء و تقویت هدف کلان شرکت تلاش می‌نمایند و با دقت به جزئیات و تعهد به کیفیت، همچنین با همکاری فراوان و هماهنگی بی‌نظیر خود، به پیشبرد اهداف این مجموعه در گسترش صنعت تولید تست های تشخیص بالینی می‌پردازند.

پشتیبانی مشتریان

  • Customer support

دپارتمان پشتیبانی مشتریان بر مبنای رویکرد اصلی شرکت دانش بنیان حنان طب پارس شاخص اصلی و کلیدی رشد پشتیبانی مستمر و با کیفیت از مشتریان است. در سایه احترام متقابل بین شرکت و خریداران گرامی و با حفظ رعایت حقوق مشتریان، حفظ کیفیت بصورت ثابت و تداوم در تامین کالا شرکت حنان طب پارس می‌کوشد تا شعار هری سلفریج که همان "همیشه حق با مشتری است" را به صورت عملیاتی و در قالب کاملا علمی اجرا نماید. نگرش نوین و نسل جدید شرکت حنان طب پارس موجب اصلاحات این ساختار و پدید آمدن روش‌های نوین خدمات به مشتریان گردیده است. ثبات نسبی قیمت، حفظ کیفیت، دقت و صحت، تولید به روز به منظور حفظ حداکثری کیفیت و توجه به توسعه سلامت بیماران و توسعه پایدار بازرگانی همکاران محترم از جمله سیاست‌های استراتژیک این بخش است.

Customer support
Commerce Department

بخش بازرگانی

  • Commerce Department

یکی از فعال‌ترین بخش های شرکت حنان طب پارس با رویکرد گسترش تشخیص با کیفیت و تداوم در تامین کالا در شرکت دانش بنیان حنان طب پارس بخش بازرگانی می‌باشد. بخش بازرگانی داخلی با هدف پوشش کامل نیاز های بازار داخل با محصولات کاملا ویژه تولید داخل با کیفیت قابل رقابت با کلیه شرکت‌های خارجی می‌باشد. پشتیبان این حرکت دانش فنی عظیم بخش تحقیق و توسعه و توان بزرگ بخش تولید است. تلاش بخش بازرگانی خارجی گسترش اشاعه محصولات با کیفیت بسیار بالا به بازار های خارجی پس از تکمیل نیاز بازارهای داخلی است. این بخش از پایه ای‌ترین و اصلی‌ترین واحدهای استراتژیک شرکت در بنیان گذاری پایه های کسب و کار و اشتغال‌زایی به حساب می‌آید. بازاریابی، تحقیقات بازار، نگرش بر تحولات اقتصادی، درک بخش‌های مختلف بازار مصرف، تصمیم‌گیری در مورد تنوع محصولات، تبلیغات، بررسی مصوبه‌های قیمت‌گذاری، توزیع محصول، سیاست‌گذاری بخش فروش و دایره خرید بر عهده این بخش است.

بخش تولید

  • producing section

بومی‌سازی دانش فنی یا به عبارتی انجام تولید مستقل زیر نظر مستقیم اداره تجهیزات پزشکی، سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت درمان، آموزش پزشکی از اصلی ترین سیاست‌های دیرینه شرکت دانش بنیان حنان طب پارس بوده است. تلاش مستمر نیرو‌های سخت کوش بخش تولید و دانش فنی حامی این بخش شرکت را در راستای توسعه و تعالی به این هدف رهبری کرده است. فرآیند تولید در سایه چتر ISO13485 انجام می‌پذیرد.شرکت حنان طب پارس با صرف انرژی و آموزش‌های مداوم پرسنل، توسعه عملکرد تضمین کیفیت و کنترل کیفیت بنیان‌های پیاده‌سازی ISO13485 را به صورت مقتدرانه فراهم کرده و به صورت بنیادین آنرا به اجرا در آورده است. کلیه فرآیند‌های تولید طبق اصول GMP با تاییدیه مرجع IMQ به انجام می‌رسد.

producing section
Quality Control

کنترل کیفیت

  • Quality Control

وظیفه اصلی بخش کنترل کیفیت تعقیب فرآیند های SOP می‌باشد که توسط بخش‌هایی همچون تضمین کیفیت الگوسازی شده است. این بخش عملیات نظارتی و کنترل خود را طبق ساختار نظام یافته تدوین شده از لحظه ورودی مواد اولیه و حین فرآیند تا خروجی محصول به سمت انبار محصول و حتی بررسی کیفی محصولات در بازه زمانی تولید تا انقضا بر عهده دارد. تسلط بر مبانی QA و اصول GMP و GLP از پایه‌ای‌ترین وظایف تدوین شده برای پرسنل این بخش است. نقش کلیدی بخش کنترل کیفی به عنوان هماهنگ‌کننده و یکپارچه‌ساز تولید و تضمین کیفیت در راستای رسیدن به بهترین کیفیت، پیاده سازی راه های تسهیل فرآیند تولید، کاهش خطا، حفظ هرچه بیشتر موارد منطبق با اصول تولید، کاهش حداکثری تولیدات نامنطبق و رفع اصولی مشکلات تولید در جهت بهبود کارایی می‌باشد.

تحقیق و توسعه

  • Research and Development

شالوده شرکت دانش بنیان حنان طب پارس بر اساس بنیان تحقیق و توسعه بنا نهاده شده است. استفاده از اساتید و منابع دانشگاهی در پیوند صنعت و دانشگاه به طور عملیاتی در این شرکت به چشم می‌خورد. گام های بسیار مهم و اساسی همچون استقلال در تولید، رعایت اصول بین‌المللی، آموزش و دانش‌پروری از نکات مهم مورد توجه این شرکت است. اکنون بخش تحقیق و توسعه با محوریت دانش فنی بومی در راستای اعتلای نظام سلامت و صنعت پزشکی کشور عزیزمان گام بر می‌دارد. حاصل عملکرد محققین پرتلاش این بخش در آینده نه چندان دور می‌تواند بزرگ‌ترین تحولات نظام تشخیص سلامت را در سطح بین‌الملل متحول سازد.

Research and Development
Marketing and sales

بازاریابی و فروش

  • Marketing and sales

شرکت حنان طب پارس با بهره گیری از افراد مجرب همواره در راستای مدیریت فروش و بازاریابی در راستای معرفی درست و به جای محصولات مورد نیاز مردم و جوامع تشخیصی و آزمایشگاهی به صورت کاملاً سازماندهی شده می‌باشد. ایجاد برنامه های فروش انحصاری، ایجاد تبلیغات جذاب و کاملاً علمی و بر مبنای واقعیات، توسعه استراتژی‌های قیمت‌گذاری متناسب با نیاز بازار و تحقیق اهداف منابع انسانی بازاریابی و فروش جهت تسهیل اهداف مشتری‌مدار آن شرکت از رسالت‌های این بخش است. برای رسیدن به اهداف کلان بازاریابی و فروش آموزش‌های مداوم و زمان‌بندی شده توسط مدرسین مجرب، بازدید‌های منظم و درک نیازهای متقابل مشتریان و پیش‌بینی فرصت‌های جدید بازار و خلق بازارهای جدید بر عهده پرسنل دپارتمان بازاریابی و فروش است.