حنان طب پارس

شرکت حنان طب پارس (HTP) از سال 1389 با چشم اندازی که ارتقا سطح سلامت محور افراد جامعه را در راستای اهداف خود قرار داده و با تلاش جدی در مسیر خودکفایی تولید و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی – پزشکی آغاز کرده و ادامه خواهد داد.

شرکت دانش بنیان حنان طب پارس

پیشرو در صنعت تولید تست های تشخیص بالینی
با بیش از یک دهه تداوم در خدمات و تامین محصولات

 

سوالات متداول

باشگاه مشتریان شرکت حنان طب پارس، جهت ارایه خدمات هر چه شایسته تر به همکاران گرامی با بهره گیری از نظام مدون ایجاد شده است تا بتواند به پاس قدردانی از این عزیزان در ایونت ها،پروموشن های مناسبتی، پیشنهادات ویژه نقدی یا کالایی و... انجام وظیفه نماید. برای اطلاع از شرایط عضویت با ما در تماس باشید.
از آنجاییکه اخذ نمایندگی شرکت دانش بنیان حنان طب جهت بازرگانی محصولات در داخل ایران و یا جهت صادرات و همچنین اخذ نمایندگی در کشورهای منطقه تابع قوانین مدون خاص است، توصیه می شود حتما با دپارتمان بازرگانی این شرکت تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
از اصلی ترین مزیت های انواع محصولات شرکت دانش بنیان حنان طب پارس می توان به دقت، صحت و حساسیت بالای کیت ها در قیاس با سایر کیت های موجود و عدم الزام به تکرار آزمایش اشاره کرد
شرکت حنان طب پارس به دلیل استوار بودن بر پایه دانش بالا از طرح هایی که سطح علمی با قابلیت کمک به روند تشخیص طبی دارند با نگاه کاملا مثبت استقبال می کند. کافی است خلاصه طرح را در سایت بارگذاری نمایید تا پس از بررسی تیم تحقیق و توسعه این شرکت که متشکل از اعضا هیات علمی دانشگاه در سطوح ملی و بین المللی است و مطالعه امکان سنجی و طرح تجاری سازی با شما تماس گرفته شود و از شما جهت دفاعیه و عقد قرارداد دعوت به عمل آید.

آخرین اخبار